Apie mus

MODERNBETON.EU – BETONO GAMINIAI ŠIUOLAIKIŠKIEMS NAMAMS

Kurdami namų interjerą daug dėmesio ir laiko atiduodame interjero detalių pasirinkimui. Juk po ilgos darbo dienos taip norisi sugrįžti į jaukiausią vietą pasaulyje – namus. Tačiau nuolat kintant namų interjero tendencijoms ir augant interjero detalių įvairovei, tampa vis sunkiau išsirinkti tai, kas artima sielai, bet kartu yra stilinga ir originalu.

Esu Raminta MODERNBETON.EU įkūrėja, prisijaukinusi betoną, siūlau į šią pramoninę medžiagą pažvelgti kitaip ir atrasti šiuolaikiškus bei išskirtinius sprendimus jūsų namams. Asortimente rasite gausų minimalistinių rankų darbo gaminių pasirinkimą: vazeles, vazonus, žvakides, pieštukines, stalo ir sienų dekoro elementus, o taip pat žalumos namams suteiksiančius stabilizuotų samanų paveikslėlius.

Kuo pasižymi MODERNBETON.EU gaminiai?

Natūralūs, bet ne paprasti.Gaminiai be jokių dirbtinių spalvų atrodo labai natūraliai. Papildykite šiuos gaminius sukulentais, kaktusais, kitais augalais ar net stabilizuotomis natūraliomis samanomis, kurių taip pat galite rasti MODERNBETON.EU el.parduotuvėje, ir jūsų namai prisipildys gyvybės. Nepamirškite būti kūrybiški, šioms interjero detalėms paskirtį sugalvodami patys.Unikalūs savo forma ir tekstūra. Šalia vazelių ir žvakidžių MODERNBETON.EU asortimente rasite ir unikalaus sienos dekoro. Derindami skirtingas detales galite susikurti savo vienetinį kūrinį.

Visi gaminiai pasižymi ne tik savitomis formomis, bet ir dėl savo specifinių savybių kiekvienas betono gaminys įgauna tik jam būdingus tekstūros pakitimus. Tad dviejų vienodų gaminių tikrai nerasite!Visi gaminiai ruošiami su meile, rankomis. Gaminius gaminu pati, savo prisilietimais įkraudama juos jaukumu ir šiluma. Vertinu kiekvieną savo klientą ir atsižvelgiu į jo poreikius, todėl galite kreiptis ir su individualiais užsakymais.

Su šilčausiais linkejimais!

Raminta

Modernbeton.eu

www.modernbeton.eu

Shopping Cart
Scroll to Top