Stabilizuotos samanos

Stabilizuotos samanos puiki dekoracija interjerui.

Stabilizuotos šiaurės elnių samanos yra puiki interjero detalė įvairiems dekoro darbams, kaip  paveikslų gamybai, sienų dekoravimui ir kt. Stabilizuotos šiaurės elnių samanos  yra natūralus produktas, turintis skirtingos formos tekstūrą ir skirtingų spalvų dažų skirtumo savybių. Kompiuterio sukurti vaizdai, kurie yra pateikti el.parduotuvėje, skiriasi nuo tikros samanos spalvos, yra keliais tonais šviesesnės. Stabilizuotos šiaurės elnių samanos išlaiko spalva 10 metų, neblunka. Samanos yra parduodamos  su gamtoje esančiais miško priedais, tai šakelėmis, spygliais, kankoriežiais, jie labai smulkūs, lengvai  rankomis išrenkamos. Samanos bijo tiesioginių saulės spindulių, todėl geriausia vieta, kur nepatenka saulės spinduliai. Samanos yra nedegios. Samanos yra neelergiškos, todėl gali būti naudojamos ir vaikų kambaryje.  Stabilizuotos samanos yra labai geras drėgmės indikatorius, kuris nurodo, kad jūsų patalpos yra labai sausos, yra drėgmės trūkumas. Samanoms tinkamiausias  drėgmės lygis patalpose yra 40–60%, esant drėgnumui, mažesniam kaip 40%, šiaurės elnių samanos taps sausos ir trapios, o paviršiuje gali atsirasti druskos kristalų. Ši būklė samanoms nekenkia, o esant normaliam drėgmės lygiui ji vėl taps minkšta, todėl rekomenduojame padidinti drėgmę aplinkoje, kad samanos galėtų grįžti į savo pradinį minkštumą ir išvaizdą. Nerekomenduojame laistyti stabilizuotų  samanų, nes tekančio vandens lašeliai gali išplauti konservantus. Samanoms  nereikia jokios priežiūros. 1 kv.m padengti reikia  5-6 kg. samanų apdorotų. Galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą 31 spalvą. Dėl didesnių kiekių ir spalvų kreiptis el.paštu modernbeton.eu@gmail.com

SVARBIAUSI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1 .  Ar augalai stabilizutos samanos tikros?

Taip tai tikri augalai,  apdoroti stabilizavimo procesu, todėl, pagal gamintojo pateiktomis rekomendacijos, šie augalai gali išbūti net iki 10 metų.

2. Kaip augalai stabilizuojami? 

Stabilizavimo procesui yra naudojami natūralūs ir aplinkai ir žmonėms nekenskmingos medžiagos. Tai yra  – vanduo, augaliniai dažai ir glicerinas. Jo metu šviežiai nuskinti augalai yra pripildomi stabilizuojančiu glicerino mišiniu ir paliekami skysčių absorbcijai. Augaluose esančios skysti (sultys) ir vanduo išgaruoja, lieka tik glicerino stabilizuojantis mišinys. Vėliau samanos yra laikomos tam tikrose patalpose, džiovinami. Po to nurenkami sudžiūvę lapai, šakelės ir tiekiami į prekybą. 

3. Ar stabilizuotoms samanoms reikalinga speciali priežiūra? 

Ne nereikalinga, nereikia nei laistyti nei žemių. Samanos bijo tiesioginių saulės spindulių, todėl geriausia vieta, kur nepatenka saulės spinduliai. Samanos yra nedegios. Samanos yra neelergiškos, todėl gali būti naudojamos ir vaikų kambaryje.  Stabilizuotos samanos yra labai geras drėgmės indikatorius, kuris nurodo, kad jūsų patalpos yra labai sausos, yra drėgmės trūkumas. Samanoms tinkamiausias  drėgmės lygis patalpose yra 40–60%, esant drėgnumui, mažesniam kaip 40%, šiaurės elnių samanos taps sausos ir trapios, o paviršiuje gali atsirasti druskos kristalų. Ši būklė samanoms nekenkia, o esant normaliam drėgmės lygiui ji vėl taps minkšta, todėl rekomenduojame padidinti drėgmę aplinkoje, kad samanos galėtų grįžti į savo pradinį minkštumą ir išvaizdą. Nerekomenduojame laistyti stabilizuotų  samanų, nes tekančio vandens lašeliai gali išplauti konservantus.  Jei samanos sudžiūva ir prilietus byra, reiškia, kad patalpose drėgmės lygis patalpose yra labai žemas 20-30 %, labai sausa, todel geriausia padėti drėkintuva šalia samanų.

4. Ar stabilizuotos samanos neelergiškos vaikams ir suaugusiems? 

Samanos yra neelergiškos, todėl gali būti naudojamos ir vaikų kambaryje.

5. Ar samanos sugeria garsą? 

Taip, samanos sugeria garsą.

6. Ar samanos nedegios? 

Taip, samanos yra nedegios.

7. Ar samanos turi kvapa?

Taip turi, bet laikui begant išnyksta. Labai jautriems žmonėms, rekomenduoju pradžiai įsigyti mažą kiekį pasibandyti, nes jei patalpose nėra tinkamo vėdinimo, uždaros ir mažos patalpos , nevėdinamos, gali kvapas sukelti nepatogumų, erzinti.

8.  Ar samanos yra valytos? 

Samanos nėra valytos, parduodamos su visa šakninę dalimi ir miško priemaišomis, spygliais, konkorežiais ir kt. Prieš dekoruojant paveikslą ar sieną, samanas reikia išsivalyti. Nes dekoravimui naudojama tik viršūnėlės. 1 kv.m2 reikai 10  kg nevalytų samanų iš jų 5-6  kg tinkamas kiekis dekoravimui. Kita likusi dalis, taip pat gali būti panaudojama, čia fantazijos reikalas.

9. Ar galima samanas dėti saulėtoje vietoje?

Negalima, nes jos nuo saulės spindulių išdžiūs, gali pradėti trupėti.

10. Ar galima dekoruoti vonioje?

Taip galima, nes joms labai patinka drėgmė. Dievina jos tiesiog.

11. Ar galite pasidaryti patys dekoracijas iš samanų?

Taip galite, net ir rekomnduoju, nes sutaupysite pinigėlių. O savo pačių darbas su meilę, žiūrisi dar smagiau.  Samanos tvirtinamos su karštais klijais. Esant būtinybei, mielai patarsiu.

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top